aqua_multi-clean_technologie

VYSAVAČE THOMAS
AQUA+ PET & FAMILY:
INOVATIVNÍ TECHNOLOGIE SPLŇUJÍCÍ NÁROKY DOMÁCNOSTÍ SE ZVÍŘATY

ABYSTE SE VY I VAŠI MAZLÍČCI DOMA CÍTILI DOBŘE!

Společnost THOMAS dobře ví, že přítomnost zvířecího mazlíčka v domácnosti znamená také chlupy na koberci a čalounění a špínu z tlapek roznesenou po celém domě nebo bytě.

Díky zkušenostem, které jsou výsledkem desítek let výzkumu, také víme, že důkladné čistoty a svěžesti nelze v domácnosti dosáhnout bez použití vody. Proto jsme vyvinuli unikátní technologii THOMAS AQUA+, kterou ocení i majitelé zvířecích mazlíčků. Vysavač na zvířecí chlupy THOMAS AQUA+ PET & FAMILY vyniká vysokým sacím výkonem, speciální hubicí a systémem pro zachycení prachu a nečistot ve vodě.

Tato technologie má dvě podstatné výhody.
Zaprvé: vysoce účinné odstranění prachu pomocí pouhého litru vody a bez použití sáčků je revolucí v oblasti vysávání. Speciálně vyvinutý filtrační box THOMAS AQUA+ zachycuje prach, nečistoty a zvířecí chlupy do nádoby s kohoutkovou vodou, čímž brání jejich úniku zpět do okolního vzduchu.A zadruhé: účinný systém mokrého vysávání důkladně odstraňuje skvrny a nečistoty. Pomocí vody tak koberce, čalounění, tvrdé podlahy nebo interiéry aut účinně očistíte i od odolných nečistot a skvrn.

VYSAVAČ NA ZVÍŘECÍ CHLUPY

VYSAVAČ NA ZVÍŘECÍ CHLUPY:
SUCHÉ A MOKRÉ VYSÁVÁNÍ.

Zvířecí mazlíčci znamenají nejen radost, ale také spoustu práce, a to zejména co se čistoty v domácnosti týče. Bezsáčkový vysavač THOMAS AQUA+ PET & FAMILY, který jsme vyvinuli pro potřeby majitelů zvířat, péči o domácnost podstatně ulehčuje díky svým speciálním funkcím a velmi účinně odstraňuje psí a kočičí chlupy a také nečistoty ze sedaček, koberců a podlah.

Díky své funkci mokrého vysávání vysavač navíc dokáže rychle a důkladně odstranit i kapaliny. K snadnému odstranění skvrn a stop po nečistotách slouží hubice s tlakovým čištěním. Zvířecí chlupy lze z tkanin jednoduše vysát pomocí 190 mm široké hubice na čalounění.

Další podstatnou výhodou je použití technologie AQUA+. Speciálně vyvinutý filtrační box THOMAS AQUA+ zvířecí chlupy, prach a roztoče bezpečně a bez zápachu zachycuje do nádoby s kohoutkovou vodou, čímž brání jejich úniku zpět do okolního vzduchu.

ŠEST DOBRÝCH DŮVODŮ KE KOUPI VYSAVAČE AQUA+ PET & FAMILY

SUCHÉ VYSÁVÁNÍ

SUCHÉ VYSÁVÁNÍ

SUCHÉ VYSÁVÁNÍ

Vysavač THOMAS AQUA+ PET & FAMILY má příkon 1600 wattů s plynulou elektronickou regulací sacího výkonu a funkcí ECO-Control.

MOKRÉ VYSÁVÁNÍ A VYTÍRÁNÍ

MOKRÉ VYSÁVÁNÍ
A VYTÍRÁNÍ

MOKRÉ VYSÁVÁNÍ A VYTÍRÁNÍ

Vysavač AQUA+ PET & FAMILY můžete použít i k vysávání kapalin.

ODSTRANĚNÍ SKVRN

ODSTRANĚNÍ SKVRN

ODSTRANĚNÍ SKVRN

K důkladnému odstranění odolných skvrn vysavače AQUA+ PET & FAMILY používají mokré čištění.

ČISTÝ A SVĚŽÍ VZDUCH V DOMÁCNOSTI

ČISTÝ A SVĚŽÍ VZDUCH
V DOMÁCNOSTI

ČISTÝ A SVĚŽÍ VZDUCH V DOMÁCNOSTI

Díky dodatečnému filtru a systému pro zachycení prachových částic ve vodě přispívá vysavač AQUA+ PET & FAMILY k mnohem čistšímu vzduchu v domácnosti. Použití vysavače navíc mírně zvlhčuje okolní vzduch. Výsledkem je čerstvý vzduch jako po svěžím letním dešti.

SPECIÁLNÍ HUBICE NA ZVÍŘECÍ CHLUPY

SPECIÁLNÍ HUBICE
NA ZVÍŘECÍ CHLUPY

SPECIÁLNÍ HUBICE NA ZVÍŘECÍ CHLUPY

K dispozici jsou tři hubice pro odstranění zvířecích nečistot z jakéhokoliv povrchu. Přepínatelná kobercová hubice je vhodná k vysávání zvířecích chlupů z koberců a tvrdých podlah. K dosažení těch nejlepších výsledků při vysávání koberců je určena turbo kobercová hubice. K odstranění zvířecích chlupů a nečistot z čalounění a potahových látek slouží 190 mm široká hubice na čalounění.

MADE IN GERMANY

MADE IN
GERMANY

MADE IN GERMANY

Od prvotní myšlenky až po hi-tech výrobek: vysavač AQUA+ PET & FAMILY je kompletně dílem našich konstruktérů. Vyrábí se pouze v Německu, díky čemuž se naši zákazníci mohou spolehnout na jeho maximální funkčnost a kvalitu.

FILTRAČNÍ SYSTÉM AQUA+

FILTRAČNÍ SYSTÉM AQUA+

NEJMODERNĚJŠÍ TECHNOLOGIE NA VYSÁVÁNÍ ZVÍŘECÍCH CHLUPŮ.

Jeho protivníky jsou prach, nečistoty a zvířecí chlupy, a proto musí být vysavač, který má splnit nároky domácností se zvířecími mazlíčky, mimořádně výkonný. Vysavače AQUA+ PET & FAMILY disponují filtračním systémem AQUA+, který představuje nejmodernější technologii pro čištění podlah, koberců a čalounění.

Použitím systému, který si vystačí s pouhým litrem vody, způsobila společnost THOMAS revoluci ve vysávání a čištění. Speciálně vyvinutý filtrační box THOMAS AQUA+ váže pomocí kohoutkové vody i ty nejjemnější prachové částice a zvířecí chlupy, díky čemuž se nečistoty nemohou dostat zpět do okolního vzduchu.

Alergici a vysavače:
co doporučují odborníci

Nestává se často, že by německá asociace Deutsche Haut- und Allergiehilfe e.V., která se věnuje pomoci lidem s kožními chorobami a alergiemi, doporučila nějaký výrobek. V případě vysavačů však učinila výjimku a alergikům doporučila používat právě model THOMAS AQUA+ PET & FAMILY.

Důvodem je vysoký stupeň filtrace alergenů ve vodním filtru vysavače, což mimo jiné pomáhá udržovat v domácnosti svěží vzduch. Pokud trpíte alergiemi a hledáte vysoce výkonný vysavač pro čistší vzduch v domácnosti, na toto doporučení se můžete spolehnout.

Máte další otázky?

cz-service1@robert-thomas.net

Tým společnosti THOMAS vám rád poradí!

Další modely s technologií AQUA+ technologie …

Vysavač a tepovač s vodním filtrem