aqua_pet-family_logo

O SPOLEČNOSTI THOMAS.

Příjemně jiný.  Už více než 100 let.

Mnoho lidí ani neví, že se už s našimi technologiemi setkali.
Jako společnost, která vyvinula první elektrickou kovovou pračku, a jako výrobce ždímaček jsme zastoupeni v celé řadě výrobků mnoha renomovaných značek. Naše rodina v kraji Siegerland podniká již po čtyři generace, přičemž výrobky značky Thomas se stále pyšní označením Made in Germany.

Naší snahou vždy bylo a je poskytovat inovativní výrobky, které vycházejí z potřeb a přání našich zákazníků. Při vývoji nových výrobků našim zákazníkům důsledně nasloucháme. Díky průzkumu trhu víme, že mnozí zákazníci očekávají více, než jim současné vysavače dokáží nabídnout. Právě proto se můžete plně spolehnout na vysavače značky THOMAS. Ať už potřebujete kompaktní sáčkový vysavač s nejnovější hi-tech výbavou, bezsáčkový vysavač s unikátní filtrační technologií AQUA PURE nebo čističku vzduchu se zvlhčovací funkcí a technologií AQUA+, v sortimentu společnosti THOMAS vždy najdete přesně to, co hledáte.

Výrobky značky THOMAS samozřejmě splňují veškeré platné normy týkající se kvality, ochrany životního prostředí a energetické účinnosti. Důkazem jejich kvality jsou také četná ocenění a vynikající výsledky v testech. Při používání surovin klademe důraz na udržitelnost a zpracování pomocí nejnovějších technologií.

THOMAS je příjemně jiný.
V minulosti i nyní.

Máte další otázky?

cz-service1@robert-thomas.net

Tým společnosti THOMAS vám rád poradí!

Další modely s technologií AQUA+ technologie …

Vysavač a tepovač s vodním filtrem