aqua_pet-family_technologie

VYSAVAČE THOMAS
AQUA+ PET & FAMILY:
INOVATIVNÍ TECHNOLOGIE SPLŇUJÍCÍ NÁROKY DOMÁCNOSTÍ SE ZVÍŘATY

ABYSTE SE VY I VAŠI MAZLÍČCI DOMA CÍTILI DOBŘE!

Společnost THOMAS dobře ví, že přítomnost zvířecího mazlíčka v domácnosti znamená také chlupy na koberci a čalounění a špínu z tlapek roznesenou po celém domě nebo bytě.

Díky zkušenostem, které jsou výsledkem desítek let výzkumu, také víme, že důkladné čistoty a svěžesti nelze v domácnosti dosáhnout bez použití vody. Proto jsme vyvinuli unikátní technologii THOMAS AQUA+, kterou ocení i majitelé zvířecích mazlíčků. Vysavač na zvířecí chlupy THOMAS AQUA+ PET & FAMILY vyniká vysokým sacím výkonem, speciální hubicí a systémem pro zachycení prachu a nečistot ve vodě.

Tato technologie má dvě podstatné výhody.
Zaprvé: vysoce účinné odstranění prachu pomocí pouhého litru vody a bez použití sáčků je revolucí v oblasti vysávání. Speciálně vyvinutý filtrační box THOMAS AQUA+ zachycuje prach, nečistoty a zvířecí chlupy do nádoby s kohoutkovou vodou, čímž brání jejich úniku zpět do okolního vzduchu.A zadruhé: účinný systém mokrého vysávání důkladně odstraňuje skvrny a nečistoty. Pomocí vody tak koberce, čalounění, tvrdé podlahy nebo interiéry aut účinně očistíte i od odolných nečistot a skvrn.

saugsprueh2

VYSAVAČ NA ZVÍŘECÍ CHLUPY:
SUCHÉ A MOKRÉ VYSÁVÁNÍ.

Zvířecí mazlíčci znamenají nejen radost, ale také spoustu práce, a to zejména co se čistoty v domácnosti týče. Bezsáčkový vysavač THOMAS AQUA+ PET & FAMILY, který jsme vyvinuli pro potřeby majitelů zvířat, péči o domácnost podstatně ulehčuje díky svým speciálním funkcím a velmi účinně odstraňuje psí a kočičí chlupy a také nečistoty ze sedaček, koberců a podlah.

Díky své funkci mokrého vysávání vysavač navíc dokáže rychle a důkladně odstranit i kapaliny. K snadnému odstranění skvrn a stop po nečistotách slouží hubice s tlakovým čištěním. Zvířecí chlupy lze z tkanin jednoduše vysát pomocí 190 mm široké hubice na čalounění.

Další podstatnou výhodou je použití technologie AQUA+. Speciálně vyvinutý filtrační box THOMAS AQUA+ zvířecí chlupy, prach a roztoče bezpečně a bez zápachu zachycuje do nádoby s kohoutkovou vodou, čímž brání jejich úniku zpět do okolního vzduchu.

ŠEST DOBRÝCH DŮVODŮ KE KOUPI VYSAVAČE AQUA+ PET & FAMILY

SUCHÉ VYSÁVÁNÍ

SUCHÉ VYSÁVÁNÍ

SUCHÉ VYSÁVÁNÍ

Vysavač THOMAS AQUA+ PET & FAMILY má příkon 1600 wattů s plynulou elektronickou regulací sacího výkonu a funkcí ECO-Control.

MOKRÉ VYSÁVÁNÍ A VYTÍRÁNÍ

MOKRÉ VYSÁVÁNÍ
A VYTÍRÁNÍ

aqua_pet-family_technologie_2

MOKRÉ VYSÁVÁNÍ A VYTÍRÁNÍ

Vysavač AQUA+ PET & FAMILY můžete použít i k vysávání kapalin.

ODSTRANĚNÍ SKVRN

ODSTRANĚNÍ SKVRN

ODSTRANĚNÍ SKVRN

K důkladnému odstranění odolných skvrn vysavače AQUA+ PET & FAMILY používají mokré čištění.

ČISTÝ A SVĚŽÍ VZDUCH V DOMÁCNOSTI

ČISTÝ A SVĚŽÍ VZDUCH
V DOMÁCNOSTI

aqua_pet-family_technologie_4

ČISTÝ A SVĚŽÍ VZDUCH V DOMÁCNOSTI

Díky dodatečnému filtru a systému pro zachycení prachových částic ve vodě přispívá vysavač AQUA+ PET & FAMILY k mnohem čistšímu vzduchu v domácnosti. Použití vysavače navíc mírně zvlhčuje okolní vzduch. Výsledkem je čerstvý vzduch jako po svěžím letním dešti.

SPECIÁLNÍ HUBICE NA ZVÍŘECÍ CHLUPY

SPECIÁLNÍ HUBICE
NA ZVÍŘECÍ CHLUPY

aqua_pet-family_technologie_5

SPECIÁLNÍ HUBICE NA ZVÍŘECÍ CHLUPY

K dispozici jsou tři hubice pro odstranění zvířecích nečistot z jakéhokoliv povrchu. Přepínatelná kobercová hubice je vhodná k vysávání zvířecích chlupů z koberců a tvrdých podlah. K dosažení těch nejlepších výsledků při vysávání koberců je určena turbo kobercová hubice. K odstranění zvířecích chlupů a nečistot z čalounění a potahových látek slouží 190 mm široká hubice na čalounění.

MADE IN GERMANY

MADE IN
GERMANY

aqua_pet-family_technologie_6

MADE IN GERMANY

Od prvotní myšlenky až po hi-tech výrobek: vysavač AQUA+ PET & FAMILY je kompletně dílem našich konstruktérů. Vyrábí se pouze v Německu, díky čemuž se naši zákazníci mohou spolehnout na jeho maximální funkčnost a kvalitu.

Thomas_ausgiessen_410px

FILTRAČNÍ SYSTÉM AQUA+

NEJMODERNĚJŠÍ TECHNOLOGIE NA VYSÁVÁNÍ ZVÍŘECÍCH CHLUPŮ.

Jeho protivníky jsou prach, nečistoty a zvířecí chlupy, a proto musí být vysavač, který má splnit nároky domácností se zvířecími mazlíčky, mimořádně výkonný. Vysavače AQUA+ PET & FAMILY disponují filtračním systémem AQUA+, který představuje nejmodernější technologii pro čištění podlah, koberců a čalounění.

Použitím systému, který si vystačí s pouhým litrem vody, způsobila společnost THOMAS revoluci ve vysávání a čištění. Speciálně vyvinutý filtrační box THOMAS AQUA+ váže pomocí kohoutkové vody i ty nejjemnější prachové částice a zvířecí chlupy, díky čemuž se nečistoty nemohou dostat zpět do okolního vzduchu.

aqua_pet-family_dha2
aqua_pet-family_doc_gross

Alergici a vysavače:
co doporučují odborníci

Nestává se často, že by německá asociace Deutsche Haut- und Allergiehilfe e.V., která se věnuje pomoci lidem s kožními chorobami a alergiemi, doporučila nějaký výrobek. V případě vysavačů však učinila výjimku a alergikům doporučila používat právě model THOMAS AQUA+ PET & FAMILY.

Důvodem je vysoký stupeň filtrace alergenů ve vodním filtru vysavače, což mimo jiné pomáhá udržovat v domácnosti svěží vzduch. Pokud trpíte alergiemi a hledáte vysoce výkonný vysavač pro čistší vzduch v domácnosti, na toto doporučení se můžete spolehnout.